MENU

logo

punktor

Ciekawostki AI: Eleven Labs zostaje Jednorożcem!

Z ogromną przyjemnością pragnę ogłosić, że polski startup Eleven Labs oficjalnie dołączył do prestiżowego grona jednorożców, osiągając wycenę przekraczającą 1 miliard dolarów! To wyjątkowe osiągnięcie stawia Eleven Labs w elitarnej grupie firm, które zdobyły status jednorożca, co jest nie tylko zasługą ich zaangażowania w rozwój, ale także potężnej roli, jaką odgrywają w dziedzinie generatywnej sztucznej inteligencji głosowej.

Specjalizując się w rewolucyjnych rozwiązaniach opartych na sztucznej inteligencji, Eleven Labs oferuje innowacyjną usługę zamiany tekstu na mowę online. Ich platforma, wykorzystująca zaawansowane algorytmy, umożliwia generowanie naturalnie brzmiących głosów sztucznej inteligencji w dowolnym języku. To nie tylko narzędzie dla twórców wideo, programistów i firm, ale również kluczowy element dla tych, którzy pragną nadawać swoim cyfrowym treściom autentyczność, realizm i charakter.

To monumentalne osiągnięcie jest wyrazem innowacyjności i przedsiębiorczości, które napędza naszą dynamiczną społeczność technologiczną. Chciałbym wyrazić pełne uznanie dla zespołu Eleven Labs za osiągnięcie tego kamienia milowego, co jednocześnie stanowi kolejne potwierdzenie, że Polska staje się znaczącą siłą na globalnej scenie technologicznej. To także dowód na to, że polscy przedsiębiorcy i innowatorzy są zdolni konkurować z największymi światowymi gracami, inspirując kolejne pokolenia do marzeń i działań w dziedzinie technologii. Gratulacje Eleven Labs za udowodnienie, że przyszłość technologii brzmi z polskim akcentem!

KONTAKT